Minas Tirith

Sojusz Minas Tirith na 54 uni z Ogame.pl


#1 2007-09-23 12:09:12

Dooman

Moderator

Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 4
Punktów :   

Propozycje zmian

Moje propozycje zmian:
1. Jako, że forum jest najlepszym środkiem łączności trafiającym do wszystkich członków, każdy powinnien sie na nim logodac raz dziennie .. co najmniej raz dziennie. Wrazie gdyby ktoś tego nie robił, zastasuje sie ostrzeżenia, jeżeli to nie pomoże - usunięcie z sojuszu, za bierność w grze.

2. Każdy gracz z 2 dniową nieobacnością w grze, bez włączenia urlopu, bądź bez wcześniejszego poinformowania odpowiednich osób powinien zostać natychmiastowo usunięty z sojuszu.

3. Strona główna wyglada fajnie, ale lamersko. Każy kto na nią sporzy pomyślki, że ma do czynienia z noobkami, dzieciakami. Strona główna - przynajmiej zewnętrzna jej część nie powinna zawierać żadnych obrazków itp. itd. Powinna sie tam znajdować tylko grafika i jakaś któtka notka, bez żadnych gif-ów etc.

4. Forum powinno zostać zrekonstruowane - więcej karagorii, więcej poddziałów - tym akurat j się mogę zając .



Pozdrawiam, Dooman

Offline

 

#2 2007-09-23 13:14:54

Critter

Wojownik

Zarejestrowany: 2007-07-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: Propozycje zmian

Jeśli chodzi o punkt 1 to:

Sam czasami nie mam czasu, nie zaglądam tu po 2 dni.
Na ogame jestem kilkadziesiąt razy dziennie i chcąc, nie chcąc zawsze kliknę w wiadomości i je przeczytam.

Forum można wykorzystać do omawiania ważnych i nie cierpiących zwłoki spraw.
Tak jak teraz, rzucasz na ogame info, proszę wejść na forum i zapoznać się ze sprawą.
Wchodzimy i w kilka godzin lub dni omawiamy sprawę. Jeśli nic się nie dzieje nie widzę większego sensu
logowania się codziennie. Nie każdy może mieć czas.

2.
Może po 2 dniach wysłać ostrzeżenie a usuwać dopiero po 3.

3.
Niech się wypowiedzą wszyscy członkowie sojuszu, jeśli większość wypowie się podobnie, coś z tym zrobimy.

4.
Bardzo proszę


snif... snif....  fresh meat!    ham, ham, ham, ham .....
http://imgcash1.imageshack.us/Himg238/scaled.php?server=238&filename=crithr0.jpg&xsize=640&ysize=480

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aguria.pun.pl www.swm.pun.pl www.thawmody.pun.pl www.wladcybakugan.pun.pl www.nbip.pun.pl